Nasıl sipariş verebilirim?

Nasıl sipariş verebilirim?

BİR ÇİFT DANS AYAKKABISINA İHTİYACINIZ OLDUĞU HALDE BİZE GELEMİYORSANIZ LÜTFEN AYAK ÖLÇÜLERİNİZİ AŞAĞIDAKİ VİDEODAKİ GİBİ DOĞRU ALMALISINIZ, SONRA “BİLGİ TALEP FORMU”NU DOLDURARAK BİZE GÖNDERİNİZ. SİZE HEMEN FİYAT BİLGİSİ VE TESLİMAT SÜRESİ BİLDİRİLECEKTİR.

Göndermiş olduğunuz formu inceleyip değerlendirdikten sonra sizinle e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçeceğiz.

Ayakkabınızın ayağınıza tam olarak oturması için ihtiyacımız olan tüm soruları sorarak sizi tanımak istiyoruz. Bu nedenle formdaki her soruya vereceğiniz cevaplar bizim için çok önemlidir. Lütfen tüm formu doldurmaya çalışın. Cevaplamakta zorlandığınız sorularınız için bize e-posta gönderebilir, telefonla bana ulaşabilirsiniz. Yanlış bilgi yanlış imalata neden olabilir.

16 yılda 50.000 çift ayakkabı üretmiş ve bunların %99’unun doğru olarak yapıldığını söylersek bu bizim işimizde ne kadar titiz olduğumuzu ve müşterilerimizi ne kadar ciddiye aldığımızı gösterir diye düşünüyorum.

Atölyemize gelen siparişlerin üretim süresi mevsimsel iş yoğunluğuna göre değişmektedir. Teslim tarihi, siparişiniz sırasında size bildirilecektir. Bu süre en az 10 gün en fazla 1 ay olabilir.

Bu bilgiler ışığında her iki tarafın da mutlu olacağına eminim. Biz sizin nasıl biri olduğunuzu, ne kadar süredir dans ettiğinizi ve ayağınıza en çok hangi modelin uyacağını bildiğimiz için, siz de dans tarzınıza en uygun ve rahat ayakkabının sizin için yapıldığını bileceksiniz. Hiçbir sorun olmayacak.

Herhangi bir sorunuz için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ben orada olmasam bile ustalarımız tüm sorularınızı cevaplayacaklardır.

TANGUERA DANS AYAKKABILARI SADECE KENDİ ATÖLYELERİMİZDE ÜRETİLMEKTEDİR.

AYAK ÖLÇÜMÜ NASIL ALMALIYIM?
Dikkat: Lütfen sağ ayağınızın ölçüsünü alın; şayet solaksanız her iki ayağınızın da ölçüsünü alın.

ÖLÇÜ ALMA

Dansa yeni başlayan her dans öğrencisinin ökçe yüksekliği 11 pont (7,5 cm) olan, arkası kapalı ve burnu açık bir ayakkabı giymesi doğru olur. Dansta en önemli unsur dengedir, bu yüzden “ilk” ayakkabı olarak topuklu ayakkabılarda dengeyi sağlayabilmeniz için ayağınıza tam oturacak arkası kapalı ve açık burunlu bir model öneriyoruz. Örneğin: T501. Erkek ayakkabılarında ise ilk ayakkabınız süet ya da deri bir ayakkabı olmalıdır. Deri ayakkabılar ayağınızı daha iyi sarar.